info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

G2-Travelling ODF

Çmimi:400.00 L

Suplement ushqimor që synon të pakësojë të përzjerat gjatë udhëtimeve
Paketim x 5 tableta të tretshme në gojë

Stock: Ka stok

SKU: 4496621
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Formulation

Masa

5 tableta të përtypshme

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor i formuluar me ekstraktet e ginsengut, ekstraktet e xhinxherit dhe ekstraktet e kamomilit.

Ndikon pozitivisht:
-për të pakësuar të vjellat dhe të përzjerat e shkaktuara gjatë udhëtimeve;
-për të forcuar sistemin imunitar;
-për të siguruar energji.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk duhet të përdoret nga persona të cilët kanë alergji nga ndonjëri prej përbërësve.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Të konsumohet direkt pasi nxirret nga paketimi.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Vendosni tabletën në gojë dhe lejeni të tretet.
Mund të konsumoni 4 deri në 6 tableta në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping