info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Floragyn Ovuli

Çmimi:1,860.00 L

Ovula efektive në rregullimin e florës bakteriale vaginale
Kuti x 6 ovula

Stock: Ka stok

SKU: 3912
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

6 ovula

Suitable For

Përshkrimi

Ovulat Floragyn janë formuluar me qëllim që të rikthejnë ekuilibrin në floran bakteriale vaginale.
Rikthejnë pH fiziologjik dhe rigjenerojnë epitelin.

Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij produkti.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoren 1 ose 2 ovula në ditë në rrugë vaginale.

Përbërësit

glycerides hemi – synthetiques / lecithin, wheat germ glycerides, glycine, caprylic / capric triglyceride laminaria ochroleuca, lactobacilli mix: (bulgaricus, biphidus, acidophilus, thermophilus, casei, plantarum), methylparaben, ascorbic acidum, lactic acid, parf.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping