info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Ashwaganda

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Ashwaganda
10 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: ESI174
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Lactose Gluten

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor formuluar me ekstraktet e bimës Ashwaganda.
Rrënjët e kësaj bime kanë efekt toniko-adaptogjen.
Ndikojnë pozitivisht në rast të lodhjes fizike dhe mendore.
Ndihmojnë për t’u relaksuar dhe për mirëqenien e përgjithshme mendore.

Nuk përmban:
– gluten;
– OMGJ;
– ëmbëlsues;
– ngjyrues artificialë;
– përmirësues artificialë të shijes.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë, në mëngjes.
Kujdes hapjen e flakonit!
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ashwaganda

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping