info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Ducray Nutricerat Shampoo

Çmimi:L2,000.00

Shampo për flokë të thatë e të dëmtuar që kanë humbur gjallërinë

400 ml

Stock: In stock

SKU: DU068

Additional information

Brand

Përshkrimi

Shampo me teksturë kremoze & aromë delikate. Formuluar si një trajtim pastrues që ushqen flokët dhe u kthen shkëlqimin.
E pasur me një kompleks që ristrukturon lipidet e flokëve dhe agjentë volumizues.
E lehtë në përdorim.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe më pas shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojë për 3 min dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Përdoret dy herë në javë për të paktën 6 javë.

Përbërësit

WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DECYL GLUCOSIDE, LAURYL BETAINE, ACRYLATES COPOLYMER, CITRIC ACID, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCOL PALMITATE, GLYCOL STEARATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, SALICYLIC ACID, SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985)