info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Bi-phase Micellar Water

Çmimi:1,450.00 L 1,160.00 L -20%

Përkujdesje pastruese për sytë.
115 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED072
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

115 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Largon dhe pastron në mënyrë efektive make-upin rezistent ndaj ujit në sytë e ndjeshëm.
Stimulon rritjen e qerpikëve, i forcon dhe i mbron ato.

Nuk irriton sytë.
Hipoalergjik.
Testuar tek njerëzit që mbajnë lente kontakti.
I testuar klinikisht dhe okulistikisht.

Përdorimi

Tundeni mirë përpara përdorimit që të miksohen të dyja fazat.
Aplikojeni me anë të një diskete pambuku, duke e mbajtur 10 sekonda në secilin sy, për të shkrirë tualetin.
Më pas kalojeni butësisht nga rrënja e qerpikut deri në majë.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: Thermal water, Fortilash Complex, Hydroveg VV, Glycerin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso