info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Clinicum Antibatterico Family Pack

Çmimi:250.00 L

Letra të lagura anti-bakteriale
Paketim x 63 letra të lagura

Stock: Ka stok

SKU: 4497882
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

63 letra të lagura

Suitable For

Përshkrimi

Letra të lagura anti-bakteriale. Largojnë mikrobet dhe bakteret.
Përdoren për duart, për pajisjet e zyrës, për makinën etj.
Paketim familjar.

Përmbajnë ujë të purifikuar, pudër dhe aloe vera.
Të freskëta, delikate dhe të sigurta.
Produkt i testuar dermatologjikisht.

Përbërësit

aqua deionizzata, stearato di glicerile, fenossietanolo, ceteareth-20, glicerina, benzoato di sodio, polisorbato-20, cetostearil, acido deiroacetico, cetearil isononoato, cocamidopropilbetaina, ceteareth-12, peg-7 glicerilcocoato, cetilpalmitato, edta, acido citrico, vitamina E, fragranza