info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Eyelash Growth Serum

Çmimi:2,210.00 L

Serum i cili forcon dhe ndihmon në zgjatjen e qerpikëve.
6 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB014
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

6 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum për zgjatjen e qerpikëve.

Forcon qerpikët, i ndihmon të zgjaten dhe të jenë më të plotë.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Hiqni grimin.
Aplikoni nje vijë të hollë direkt në qerpikët tuaj dhe/ose në vetulla 1-2 herë në ditë.
Për rezultate më të mira aplikojeni çdo ditë për 1 muaj.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping