info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bepanthen pomadë (dexpanthenol)

Çmimi:518.00 L

Pomadë me dekspantenol për rigjenerimin e lëkurës
30 g

Stock: Ka stok

SKU: 001677
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Suitable For

Përshkrimi

Pomada Bepanthen ka si përbërës aktiv dekspantenolin.
Në kontakt me lëkurën, dekspantenoli shndërrohet në acid pantotenik dhe mbështet rigjenerimin e lëkurës.
Pomada ka veti zbutëse dhe freskuese.
Pomada Bepanthen përdoret për trajtimin e lëkurës së irrituar dhe të “stresuar”:
-lëkurë e skuqur dhe e djegur nga dielli;
-djegie të lehta;
-zona të thata dhe të ashpra.

Ju nuk duhet të përdorni Bepanthenin pomadë nëse jeni alergjik nga ndonjëri prej përbërësve të pranishëm në formulim.

Shtatzënia dhe ushqyerja me gji
Ju mund të përdorni Bepanthenin pomadë gjatë shtatzënisë ose ushqyerjes me gji nëse është e nevojshme.

Nëse gjatë përdorimit të pomadës vini re shfaqjen e efekteve anësore, konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj.

Përpara përdorimit të këtij medikamenti lexoni me kujdes fletëudhëzuesin e pranishëm në paketim, pasi ai përmban një informacion më të detajuar.
Për çdo paqartësi këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj.

Përdorimi

Aplikojeni Bepanthenin pomadë në zonën që duhet trajtuar një ose disa herë në ditë.
Ndiqni gjithmonë rekomandimet dhe këshillat e mjekut tuaj.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping