info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Doppelherz

Showing all 18 results

Ofertë!
-10%

Doppel Herz Active D3 83.300UI Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë mbi 1 vjeç. (30ml)
1,190.00 L 1,071.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
6,759.90 L 6,083.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Augen Extra

Për shikim të mirë ditën & natën 30 kapsula
1,130.10 L 1,017.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
1,140.00 L 1,026.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
1,210.00 L 1,089.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Eisen Femin

Hekur, vitaminë C & vitamina B për sistem të mirë të qarkullimit të gjakut dhe energji 20 bustina
1,210.00 L 1,089.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
1,400.10 L 1,260.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
1,239.90 L 1,115.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
1,156.80 L 1,041.12 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Haar Intensiv + Biotin

Vitamina & minerale për flokë të shëndetshëm 30 kapsula
1,170.00 L 1,053.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Vital Materna PLUS

Suplement me vitamina dhe minerale për femrat përgjatë mëmësisë, që nga konceptimi e deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji 30 kapsula
2,210.10 L 1,989.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
1,130.00 L 1,017.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Lecithin B-Vitamina

Lecitinë dhe vitamina B për ushqimin e sistemit nervor 40 kapsula
1,209.00 L 1,088.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
1,104.90 L 994.41 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Doppelherz Magnez
-10%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
1,160.10 L 1,044.09 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
1,299.90 L 1,169.91 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso