[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

çaj

Showing 1–20 of 40 results

ATC Caj mollë, kanellë dhe hibiskus

Çaj me mollë, kanellë dhe hibiskus 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Çaj kamomili

Çaj kamomili për të gjithë familjen 120 g
860.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Çaj finoku

Çaj finoku për të gjithë familjen 120 g
680.00 L
Shtoje në shportë

ATC çaj kumbulle

Fryte kumbulle me një sërë benefitesh për organizmin Kuti x 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

ATC çaj limoni, xhinxheri dhe hibiskusi

Çaj që përmirëson tretjen dhe sjell një sërë benefitesh të tjera në organizëm Kuti x 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit L

Çaj bimor që vepron kundër fenomenit të konstipacionit 150 g
1,000.00 L 950.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Digest

Çaj bimor me bazë kamomili dhe finoku 150 g
900.00 L 855.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Organic Fennel Tea

Çaj organik finoku 20 bustina x 1.5 g
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

HiPP Mama Organic Nursing Tea

Çaj organik bimor që stimulon prodhimin e qumështit të gjirit tek nënat e reja 200 g
700.00 L 665.00 L -5%
Shtoje në shportë

Atc çaj për tensionin Bio

Përzierje bimore për uljen e tensionit të lartë të gjakut 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Tea for Babies

Caj Organik Holle për bebe. 30g .
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Nursing Tea

Caj organik Holle për nënat. 30g.
550.00 L 522.50 L -5%
Shtoje në shportë

ATC Çaj i mëçisë Bio

Përzierje bimore për mëlçinë e zezë 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Prostate Bio

Përzierje bimore për qetësimin e prostatës 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj për veshkat Bio

Përzierje bimore natyrore për tretjen e gurëve 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Bio Çaj përzierje që ndihmon dobësimin

Përzierje bimore natyrore për dobësim 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Gjethe Sene Bio

Çaj me përbërje gjethe sene. 65 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Jeshil Bio

Camellia sinensis (green tea leaves) 80 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj i zi Bio

Çaji Rusit (camellia sinesis). 85 g.
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Hipnotik Bio

Përzierje bimore kundër pagjumësisë 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë