info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Çmimi:2,260.00 L 2,034.00 L -10%

Shampo trupi dhe koke
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Shampo me një veprim të dyfishtë:
-largon kripën, klorin, rërën nga trupi dhe flokët tuaj;
-në sajë të kombinimit të vajit të kokosit me ekstraktet e bambusë hidraton lëkurën e tharë, nga qëndrimi për një kohë të gjatë në diell.

Përdorimi

Aplikohet në trup dhe flokë të njomë dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. DECYL GLUCOSIDE. OLETH-5. SODIUM CHLORIDE. SUCROSE COCOATE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. ACRYLATES COPOLYMER. GLYCERIN. GLYCOL DISTEARATE. PROPYLENE GLYCOL. COCO-GLUCOSIDE. CITRIC ACID. GLYCERYL OLEATE. POLYQUATERNIUM-22. LAURETH-4. TRIETHANOLAMINE. COCONUT ACID. POLYQUATERNIUM-10. GLYCERYL LAURATE. ALEURITES MOLUCCANA (MOLUCCANUS) SEED OIL. PANTHENOL. BAMBUSA VULGARIS SHOOT EXTRACT. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. SORBITOL. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. SODIUM BENZOATE. BENZOIC ACID. PARFUM / FRAGRANCE. 495A.