info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 145–154 of 154 results

Sale!
-15%

Vichy Dercos Densi – Solution Thickening Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të rrallë 250ml
L2,200.00 L1,870.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Energising Stimulating Shampoo Men

Shampo trajtuese për rënien e flokëve për meshkuj 200 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Neogenic Hair Renewal Treatment

Ampula kundër rënies së flokëve Paketim me 28 copë
L15,600.00 L13,260.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Oil Control Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë 150 ml
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Colour Cleansing Cream

Shampo për flokë të lyer dhe skalp të ndjeshëm 250ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Dry Hair Shampoo

Shampo për skalp të irrituar e flokë të thatë 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart