info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 49–96 of 147 results

Klorane Baume Mangue (Mango) 200 ml

Balsam me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 200ml.
L1,500.00
Add to cart

Klorane Concentre Olivier (Anti-Age) sans rincage 125ml

Koncentrat Anti-age me ekstrakte të ullirit kundër rënies së flokëve 125ml.
L2,600.00
Add to cart

Klorane Crem de Jour sans rincage Mangue 125 ml

Krem me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 125ml.
L1,700.00
Add to cart

Klorane Creme Camomille (Kamomil) 150 ml

Krem me kamomil për flokë biondë 150ml.
L1,500.00
Add to cart

Klorane Creme Grenade (Shege) 150 ml

Formulim i përshtatshëm për të ushqyer flokët e dëmtuar nga lyerja
L1,500.00
Add to cart

Klorane Cure de Force Antichute spray 125ml

Spraj kundër rënies së flokut 125ml.
L4,600.00
Add to cart

Klorane Grenade Creme de Jour Sans Rincage 125ml

Krem për flokët pa shpëlarje 125ml.
L1,700.00
Add to cart

Klorane Masque Magnolia 150 ml

Maskë me ekstrakte të magnolias për shkëlqim dhe gjallëri 150ml.
L2,400.00
Add to cart

Klorane Masque Mangue 150 ml

Maskë me mango për flokë të thatë 150ml.
L2,300.00
Add to cart

Klorane Masque Papyrus 150 ml

Maskë ushqyese dhe zbutëse me ekstrakte të bimës së papirusit 150ml.
L2,400.00
Add to cart

Klorane Mousse a la Camomille sans rinçage

Shkumë flokësh pa shpëlarje me kamomil 150ml.
L1,650.00
Add to cart

Klorane Shampoo Magnolia 200 ml

Shampo me manjolë për flokë pa shkëlqim 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Amande (Bajame) 200 ml & 400 ml

Shampo me bajame për të gjitha llojet e flokëve 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Aux Fibres de Lin 200 ml & 400 ml

Shampo për flokë të dobët e pa volum 200ml, 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Avoine 200 ml

Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Camomille 200 ml & 400 ml

Shampo me kamomil për flokë biondë 200ml & 400ml
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Capucine (Purqark) 200 ml

Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Cedrat (Limon)

Shampo për larje të përditshme 200 ml
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Dattier du Desert 200ml

Shampo për flokë të thatë të dëmtuar 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Granade (Shega) 200 ml & 400 ml

Shampo me shegë për flokë të lyer 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Mangue (Mango) 200 ml & 400 ml

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Olivier Anti-Age 200 ml & 400 ml

Shampo me bazë ulliri për flokë të dobët e pa shkëlqim 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Ortie (Hithra) 200 ml & 400 ml

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Papyrus (Qumesht Papirusi) 200 ml

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Pivoine 200 ml

Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 200ml.
L1,300.00
Add to cart

Klorane Shampooing Quinine (Kinine) 200 ml & 400 ml

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve 200ml & 400ml.
L1,300.00L2,100.00
Select options

Klorane Shampooing Sec Avoine 150ml

Shampo e thatë me tërshërë 150ml.
L1,650.00
Add to cart

Klorane Shampooing Sec Avoine Teinte naturalle 150ml

Shampo e thatë me tërshërë dhe ngjyrë, për flokë me nuancë të errët 150ml.
L1,650.00
Add to cart

Klorane Shampooing Sec Ortie 150 ml

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm 150ml.
L1,650.00
Add to cart

KLORANE Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë125ml

Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë 125ml.
L2,000.00
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Sun Secret Dry Sun Oil Spray Body and Hair SPF 30

Vaj mbrojtës ndaj diellit për flokët dhe trupin 200 ml
L2,800.00 L2,380.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
L2,450.00 L2,082.50 -15%
Add to cart
Sale!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse

Vaj i thatë shumëfuksional Për fytyrën trupin & flokët
L1,750.00L2,730.00
Select options
Sale!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Florale

Vaj i thatë shumëfunksional me aromë lulesh Për fytyrën, trupin & flokët 100 ml
L3,900.00 L2,730.00 -30%
Add to cart
Sale!
-50%

Nuxe Huile Prodigieuse OR

Vaj i thatë shumëfunksional me shkëlqim Për flokët fytyrën & trupin
L1,800.00L3,500.00
Select options
Sale!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Riche

Vaj i thatë shumëfunksional për fytyrën, trupin & flokët Lëkurë shumë e thatë 100 ml
L5,200.00 L3,640.00 -30%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
L6,190.00 L5,261.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Krem hidratues për flokë të thatë 50ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytoapaisant Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar 200ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytoargent Shampoo

Shampo për flokë gri, të bardhë dhe flokë të thinjur 200ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytocedrat Purifying Treatment Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytocolor

Bojë flokësh me ekstrakte bimore ngjyruese
L1,657.50
Select options
Sale!
-15%

Phyto Phytocolor Sensitive

Bojë flokësh me ekstrakte bimore pa amoniak për skalp të ndjeshëm
L2,100.00 L1,785.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

Phyto Phytocyane Densifying Treatment Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të dobët 250ml
L1,830.00 L1,555.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës 100ml
L2,680.00 L2,278.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
L5,600.00 L4,760.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytodensia Serum

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët 30ml
L4,900.00 L4,165.00 -15%
Add to cart