info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Shampoo with Citrus Pulp

Çmimi:L1,300.00

Shampo për larje të përditshme

200 ml

Stock: In stock

SKU: KL005

Additional information

Brand

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokë normalë, por skalp që ka tendencë të yndyroset.

Ideal për përkujdesje të përditshme, për personat që përdorin shpesh produkte stiluese dhe ata që merren me not apo sporte të tjera ujor, flokët e të cilëve janë në kontakt të vazhdueshëm me klorin dhe kripën.

Në sajë të acidit glutamik dhe tulit të limonit pastron skalpin e kokës, pa e tharë atë. Floku merr energji e shkëlqim dhe qëndron i pastër për një kohë më të gjatë.

 

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphodiacetate, Glycolic Acid, Triethanolamine, Propylene Glycol, Decyl Glucoside, Benzoic Acid, Chlorophyllin Copper Complex (CI 75810), Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Glutamic Acid, Panthenol, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Yellow 5 (CI 19140).