info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Prerëse thonjsh

Çmimi:900.00 L

Prerëse thonjsh e sigurt dhe praktike në përdorim

Stock: Ka stok

SKU: NUK158
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Thonjtë e një foshnje rriten shumë shpejt, veçanërisht në muajt e parë të jetës, kështu që, për të mbrojtur të vegjëlit duhen prerë rregullisht.
Duke qenë ende shumë të shkurtër dhe të butë, shpesh mezi dallohen nga shtrati i thonjve.
Që pas 4-6 javësh ato janë mjaft të vështira për t’u prerë.
Me prerësen e thonjve NUK, prindërit mund të presin thonjtë pa asnjë problem.

• Sipërfaqja e rrumbullakosur e prerëses pret butësisht, me kujdes dhe lehtësi thonjtë e foshnjës.
• Dizajn special për mbajtje të sigurt.
• E thjeshtë dhe e sigurt në përdorim falë hapësirës rrethore për të vendosur gishtin.
• Thonjtë e prerë ruhen në dorezë, për higjienë të lartë.
• Material me pjesë çeliku inox.

I disponueshëm në ngjyrë gri.