info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

10% ULJE për porosinë e parë

Përfito ulje në porosinë tënde të parë në FarmaOn.al
Regjistrohu duke krijuar profilin tënd.
Zgjidh produktet e preferuara dhe shtoji në shportë.
Ulja do të aplikohet automatikisht gjatë check-out-it.

Kujdes!!!

Ulja është e vlefshme vetëm për produktet me çmim të plotë, pra pa ulje aktive ose promocion.