info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Trio Digeracid

Çmimi:2,180.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen
Kuti x 12 bustina

Stock: Ka stok

SKU: 4496145
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

12 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Formulim me efekt të trefishtë:
– përmirëson tretjen dhe pakëson ndjesinë e të përzjerave;
– pakëson aciditetin dhe ndjesinë e djegies së stomakut;
– rikthen ekuilibrin e florës intestinale.

Trio Digeracid është një formulim në formën e granulave eferveshente, që kombinon kalçium karbonatin me bikarbonatin e natriumit, citratin e natriumit, vajra esenciale, ekstrakte bimore dhe fermente laktike.
Xhinxheri pakëson ndjesinë e të vjellave dhe përmirëson tretjen.
Pluhuri i orizit dhe bananes ndihmon në rast shtimi të aciditetit të stomakut.
Vaji esencial i finokut pakëson ndjesinë e fryrjes.
Fermentet laktike rivendosin ekuilibrin në florën intestinale.

Për të krijuar bustinat Trio Digeracid është përdorur teknologjia DuoCam.
Nuk përmban gluten dhe as laktozë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të tretet bustina në një gotë me ujë në temperaturë ambjenti.
Pihet nga 1 bustinë para ose pas vaktit ushqimor.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping