info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Tena Bed Secure Zone Plus Wings

Çmimi:1,940.00 L

Shtroje shtrati me krahë dhe përmasa 180 x 80 cm
12 shtroje

Stock: Ka stok

SKU: TENA22
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Përshkrimi

Shtroje shtrati me shtresë mbrojtëse të papërshkueshme nga uji.
Sigurojnë mbrojtje maksimale gjatë urinimit të pavullnetshëm dhe gjatë proçedurave të higjenës.
Të buta për lëkurën dhe lehtësisht të identifikueshme për nivelin e absorbimit, në sajë të ndryshimit të ngjyrës.

Të pajisura me krahë, për pozicion të palëvizshëm dhe siguri maksimale.

Përmasa 180 cm x 80 cm.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping