info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 7 – Fëmijë

Çmimi:6,520.00 L 5,400.00 L -17%

Produktet e nevojshme të pushimeve për fëmijë

Informacion shtesë

Uriage Bariésun Spray Enfant Hydratant SPF 50+

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

,

Spf

Suitable For

Uriage Eau Thermale

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml, 300 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Pharmasept Insect Lotion

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

Froika After Bite Gel

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Bli në set & paguaj më pak! Zbritje ekstra.

Ky set promocional përban disa produkte të nevojshme të pushimeve për fëmijë:

 1. Uriage spray mbrojtë ndaj diellit – 200 ml
 2. Uriage Ujë termal qetësues dhe hidratues – 150 ml
 3. Pharmasept Spray kundër pickimit të mushkonjave – 100 ml
 4. Froika krem për pas pickimit – 40 ml
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping