info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 4- La Roche Posay

Çmimi:11,400.00 L 8,800.00 L -22%

Mbrojtje nga dielli për të rritur dhe fëmijë

Informacion shtesë

La Roche Posay Anthelios UV Mune 400 Fluide Invisible SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Spf

Specific For

La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Gel Lotion SPF 50+

Action

,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Spf

Specific For

La Roche Posay Thermal Spring Water

Masa

150 ml, 300 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Set me çmim promocional me produktet për mbrojtje nga dielli La Roche Posay.

Seti përmban:

 1. La Roche Posay UVmune 400 për fytyrën – 50 ml
 2. La Roche Posay Xhel mbrojtës për trupin për të rritur – 250 ml
 3. La Roche Posay Xhel mbrojtës për trupin për fëmijë – 250 ml
 4. La Roche Posay Ujë termal për të rritur dhe fëmijë – 150 ml
 • La Roche Posay Anthelios UV Mune 400 Fluide Invisible SPF 50+

  Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
  50ml

  Stock: S’ka stok

 • La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Gel Lotion SPF 50+

  Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit për fëmijë. Teksturë xheli. Mbrojtje e lartë.
  250ml

  Stock: Ka stok

 • La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

  Xhel për mbrojtje nga rrezatimi
  diellor, për lëkurë të ndjeshme,
  250ml.

  Stock: Ka stok

 • La Roche Posay Thermal Spring Water

  Ujë termal për lëkurë të ndjeshme

Stock: Insufficient stock

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping