info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set- Lëkurë e dehidratuar

Çmimi:7,640.00 L 5,700.00 L -25%

Larës, serum dhe maskë për hidratim të thellë të lëkurës

Çmim promocional

Informacion shtesë

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Avene Spray Enfants SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

Spf

Action

,

Specific For

,

Vichy Eau Thermale

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Set me çmim promocional.

Një lëkurë e shëndetshme është një lëkurë e hidratuar.

Ky set përmban produkte të nevojshme për hidratim të thellë të lëkurës.

Seti përmban:

 1. Rilastil Aqua larës me acid hialuronik 200 ml
 2. Rilastil Aqua Intense Spray – 100 ml
 3. Rilasil Aqua maskë hidratuese -75 ml
 4. Disk silikoni për masazh & pastrim të thellë – DHURATË
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping