info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Alinter Group Savoy one shot breath freshener

Çmimi:500.00 L

Freskues për aromën e gojës
15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: 00449094
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Masa

15 ml

Brand

Formulation

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Përmirëson higjenën e gojës.

Për frymë të këndshme dhe të freskët.

I lehtë për t’u përdorur.

Freskon me një shtypje.

Produkt i testuar.

Përdorimi

Spruconi në gojë sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

Peppermint
Cetyl Pyridinium Chloride 0.1%

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping