info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Refluward Bustine

Çmimi:2,400.00 L

Suplement ushqimor që neutralizon aciditetin e stomakut
Kuti x 20 bustina

Stock: S’ka stok

SKU: 004495613

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

20 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që përdoret në rast:
– urthi;
– refluksi gastroezofageal.

Refluward kombinon një sërë ekstraktesh bimore ku përmendim:
– ulliri, me veti diuretike, tonike, adstrigjente dhe protektive. Përdoret në rast të problematikave në sistemin tretës.
– likuirizia, pakëson inflamacionin e mukozave dhe ka efekt çikatrizues.
– mente, me efekt pozitiv në ndjesinë e fryrjes, dhimbjes abdominale dhe çrregullimet e tretjes.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose vuani nga ndonjë sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë në ditë.
Bustina pihet siç është, e patretur.
Preferohet të konsumohet larg vakteve ushqimore, ose në darkë para se të shtriheni për të fjetur.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping