info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent Air-Free Vent

Çmimi:585.00 L1,020.00 L

Valvulë që pengon kalimin e ajrit nga shishja te foshnja

Spastroje


SKU: AVE0178V
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 valvulë, 2 valvula

Suitable For

Përshkrimi

Valvula kundër ajrit Philips Avent është dizenjuar që të shmangë daljen e ajrit nga shishja e ushqimit dhe gëlltitjen e tij nga foshnja.
Duke reduktuar sasinë e ajrit që kalon te foshnja reduktohen kolikat dhe diskomforti intestinal.

Koka e shishes së ushqimit e pajisur me valvulën kundër ajrit, qëndron e mbushur me qumësht dhe nëse shishja është në pozicionin horizontal.
Kjo bën të mundur pakësimin e ajrit që gëlltitet nga foshnja dhe si rrjedhojë pakësimin e kolikave (dhimbjeve të barkut), gazrave dhe refluksit.

Pjesa që nuk lejon kalimin e ajrit nga shishja në barkun e foshnjës është e përshtashme për shishet klasike Philips Avent, gjithashtu edhe për shishet Anti-kolikë.

Si fillim mbushni shishen e ushqimit me qumësht dhe pastaj vendosni valvulën që nuk lejon kalimin e ajrit.
Kthejeni shishen përmbys me qëllim që të mbushet koka e shishes me qumësht dhe më pas mund të filloni të ushqeni foshnjen tuaj.

Pastrohet me lehtësi.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping