info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natursutten Original Orthodontic Pacifier

Çmimi:1,250.00 L

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja.
Formë ortodontike
Paketim x 1 biberon

Spastroje


SKU: v020121
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

e madhe, e mesme, e vogël

Material

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Biberonët Natursutten janë krijuar duke patur në mendje nevojat e veçanta të foshnjeve tuaja.

Biberonët Natursutten të linjës ”Original” janë dizenjuar që të stimulojnë ushqyerjen me gji dhe t’i krijojnë një ndjesi rehatie foshnjës.

Nuk përmbajnë çarje apo vrima, prandaj është e pamundur që në to të grumbullohen baktere.
Biberonët përbëhen prej gomës natyrale, material i butë, i cili nuk le shenja në fytyrën e foshnjës.

Kanë formë ortodontike.

Janë miqësorë me mjedisin, të qëndrueshëm dhe të biodegradueshëm.
Plotësojnë standartet Europiane për sigurinë e produktit dhe etikën në punë.

Nuk përmbajnë:
-parabene;
-PVC;
-substanca që shkaktojnë alergji;
-substanca që shkaktojnë ndryshime hormonale;
-ngjyrues artificialë;
-zbutës kimikë.

Kujdes!
Para përdorimit të parë, sterilizoni produktin duke e zier në ujë për 5 minuta.
Hiqeni nga uji dhe lëreni të ftohet.
Pastrojeni para çdo përdorimi duke përdorur ujë të ngrohtë dhe larës biberonash.
Asnjëherë mos i pastroni produktet e Natursutten në sterilizues, mikrovalë apo lavastovilje.

Përbërësit

natural rubber