info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natursutten Butterfly Rounded Pacifier

Çmimi:L1,250.00

Biberon prej gome natyrale per foshnjët tuaja.
Formë rrumbullake
Paketim x 1 biberon

Spastroje


SKU: v040121
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

e madhe, e mesme, e vogël

Material

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Linja e biberonëve Butterfly njihet me këtë emërtim për shkak të formës si flutur që ka mburoja e biberonit.
Është zgjedhur kjo formë me qëllim që të mos prekë hundën e foshnjës.
Materiali i përdorur është goma natyrale, e cila është e butë dhe nuk le shenja në fytyrën e foshnjës.

Biberonët nuk përmbajnë çarje ose vrima, me qëllim që të shmanget grumbullimi i baktereve në to.
Kanë formë të rrumbullakët.

Janë miqësorë me ambjentin, të biodegradueshëm dhe të qëndrueshëm.
Plotësojnë standartet
Europiane për sigurinë e produktit dhe etikën në punë.

Nuk përmbajnë:
-parabene;
-PVC;
-substanca që shkaktojnë alergji;
-substanca që shkaktojnë ndryshime hormonale;
-ngjyrues artificialë;
-zbutës kimikë.

Kujdes!
Para përdorimit të parë, sterilizoni produktin duke e zier në ujë për 5 minuta.
Hiqeni nga uji dhe lëreni të ftohet.
Pastrojeni para çdo përdorimi duke përdorur ujë të ngrohtë dhe larës biberonash.
Asnjëherë mos i pastroni produktet e Natursutten në sterilizues, mikrovalë apo lavastovilje.

Përbërësit

natural rubber