info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Dental Floss

Çmimi:380.00 L

Fill dentar për pastrimin e hapësirave interdentare

Stock: Ka stok

SKU: LACA010
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Suitable For

Përshkrimi

Fije speciale për pastrimin e hapësirave ndërmjet dhëmbeve. Përdorimi i një furçe dhëmbësh ju lejon të pastroni vetëm tre nga pesë sipërfaqet e dhëmbit të një personi. Dy sipërfaqet e mbetura midis dhëmbëve kërkojnë kujdes të veçantë, pasi mbetjet e ushqimit nga hapësira interdentale nuk mund të nxirren me furçë. Prandaj, prishja e dhëmbëve shpesh fillon në këtë zonë.

Për shkak të diametrit tepër të vogël, Lacalut Dental Floss pastron dhe hapësira të cilat nuk arrihen nga furça e dhëmbëve.
Parandalon formimin e pllakave dentare dhe I jep freski gojës tuaj.

Përdorimi

Përdoret pas çdo larje
të dhëmbëve me furçë, ose pas çdo vakti për të larguar ushqimin e mbetur në hapësirën ndërmjet dy dhëmbëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping