info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Thermal Spring Water – 300 ml

Çmimi:8.4712.60

Ujë termal për lëkurë të ndjeshme

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

150 ml, 300 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Ujë termal i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për ushqimin dhe hidratimin e lëkurës. I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme ose të irrituara nga faktorë të jashtëm mjedisorë. Prania e mineraleve si seleni i japin ujit termal La Roche Posay veti zbutëse, antioksiduese dhe qetësuese.
I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.

Përdorimi

Aplikohet një shtresë e hollë spraji dhe lihet 2-3 minuta që të absorbohet nga lëkura.

Përbërësit

Aqua