info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Imetec Sand Heating Pad

Çmimi:L8,250.00

Jastëk elektrik me rërë

Stock: 1 in stock

SKU: IMETEC02
Tags: , ,

Additional information

Përshkrimi

Jastëk elektrik me përmasa 40cm x 35cm, ngjyrë bezhë, i përshtatshëm për t’ u përdorur në zona të ndryshme të trupit (shpatulla, qafë, mes, këmbë, duar).
Në sajë të përmbajtjes prej rëre natyrale çliron nxehtësinë në mënyrë graduale dhe me të njejtin intensitet gjatë gjithë kohës.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme mes telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Hipoalergjik.
Mund të lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.

Përdorimi

Përdoret:
-në rastet kur keni ftohtë;
-në rastet e dhimbjeve kur indikohet terapia në të ngrohtë.