info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Imetec Intellisense

Çmimi:L4,000.00

Jastëk elektrik

Stock: 5 në stok

Përshkrimi

Jastëk elektrik në formë drejtkëndore, me përmasa 40cm x 35cm, i përshtatshëm për zonën e shpinës, mesit, shpatullave, abdomenit dhe këmbëve.
Ngrohet shpejt dhe vetëfiket pas 3 orësh.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme mes telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Jastëku i ndërtuar nga mikrofibra kombinon ngjyrën bezhë me atë vishnjë.
Hipoalergjik.
Lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.

Përdorimi

Përdoret:
-në rastet kur keni ftohtë;
-në rastet e dhimbjeve kur indikohet terapia në të ngrohtë.