info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Imetec Relax Renal Heating Pad

Çmimi:L7,130.00

Jastëk elektrik

Stock: 1 në stok

Përshkrimi

Jastëk elektrik me përmasa 55cm x 30cm dhe ngjyrë bezhë.
Ngrohet shpejt dhe vetëfiket pas 3 orësh.
Mundëson ngrohjen në 5 nivele të ndryshme, të rregullueshme mes telekomandës, në varësi të nevojës individuale.
Forma specifike që ka e bën të përshtatshëm për t’u përdorur në zonën e veshkave.
Hipoalergjik.
Lahet me dorë dhe në lavatriçe në 30 gradë.

Përdorimi

Përdoret në rastet
e dhimbjeve të veshkave.