info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Capilarte Soothing Shampoo

Çmimi:2,340.00 L 1,872.00 L -20%

Shampo për skalp të irrituar dhe të ndjeshëm.
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pastron butësisht dhe në mënyrë efektive lëkurën e kokës dhe flokët.
Nuk ndikon në ekuilibrin fiziologjik të mikrobiomës epidermike.
Ndihmon në mbajtjen e pH të saktë të kokës.

Zbut intensivisht acarimin dhe zvogëlon inflamacionin.
Redukton kruajtjen e vazhdueshme dhe ndjesinë e djegies.
Rigjeneron epidermën.
Pa SLES dhe SLS.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet dhe lihet në kontakt me skalpin për 2 minuta.
Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: d-panthenol, polidocanol, polyquaternium-7, betaine

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping