info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

DafneFol 400

Çmimi:3,600.00 L

Acid folik në formën kuatrefolik, për femrat gjatë shtatzënisë dhe jo vetëm
Kuti x 90 tableta orodispersibile

Stock: Ka stok

SKU: 4498471
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

90 tableta të përtypshme

Suitable For

Përshkrimi

DafneFol është një suplement ushqimor që përmban acid folik në formën e Quatrefolic.
Acidi folik është i nevojshëm për:
– të parandaluar defektet e tubit neural;
– proçesin e ndarjes qelizore;
– sintezën normale të aminoacideve;
– një hematopoezë normale;
– funksionim normal të sistemit imunitar;
– funksionim normal të sistemit nervor;
– të pakësuar lodhjen.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Lejeni tabletën të tretet nën gjuhë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Folic acid, Sweeteners: D-Mannitol, sucralose, acesulfame K; bulking agent: cellulose, corn starch; orange flavor; anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide and talc; Quatrefolic ® ((6S) -5- methyltetrahydrofolic acid, glucosamine salt).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping