[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mjekim plage

Showing all 20 results

Hyperoil Gel with Spray Nozzle

Formulim xhel që përshpejton rigjenerimin e plagëve Flakon x 100 ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë

Hyperoil Oily Formulation with Dropper

Formulim vajor që përshpejton rigjenerimin e plagëve Flakon x 50 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

Princeps Eosigel

Xhel me eozinë, për trajtimin lokal të plagëve Tub x 50 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Welcare UCGEL Debridement Wound Gel

Xhel për trajtimin lokal të plagëve Kuti x 20 flakonë
11,000.00 L
Shtoje në shportë

Epsilon Health Silben Nano Repair Powder Spray

Spraj me jone argjendi për trajtimin e plagëve në lëkurë Flakon x 125 ml
2,050.00 L
Shtoje në shportë

L-Mesitran Ointment

Pomadë që stimulon shërimin e plagëve në sipërfaqe të lëkurës Tub x 20 g
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Braun Prontosan Wound Gel

Krem pastrues dhe hidratues për plagë dhe djegie në lëkurë Flakon x 30 ml
3,090.00 L
Shtoje në shportë

Braun Prontosan Solution

Solucion për shpëlarjen e plagëve Flakon x 350 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Braun Askina Calgitrol Ag

Fasho me shtresë të dyfishtë për veshjen e plagëve 1 fasho
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Chemist’s Research Salvaderma Medical

Krem me ekstraktet e Triticum Vulgare për trajtimin e plagëve sipërfaqësore Tub x 32 g
1,850.00 L
Shtoje në shportë

HiGeen Povidone Iodine Gel

Xhel me veprim antiseptik për plagë dhe djegie në lëkurë Tub x 30 g
420.00 L
Shtoje në shportë

Epitech Epinorm Gel

Xhel që favorizon riepitelizimin e lëkurës Kuti x 5 flakonë
1,920.00 L
Shtoje në shportë

Argedin 10 mg/g (sulfadiazinë argjendi)

Krem dermik për trajtimin e plagëve sipërfaqësore 40 g
192.00 L
Shtoje në shportë

Connettivina Plus Garze Impregnate (acid hialuronik, sulfadiazinë argjendi)

Garza me acid hialuronik dhe sulfadiazinë argjendi, për rigjenerimin dhe mosinfektimin e plagëve Kuti x 10 garza (10 cm x 10 cm)
982.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Ujë i oksigjenuar 30 mg/ml

Ujë i oksigjenuar për dezinfektim të plagëve 100 ml
90.00 L
Shtoje në shportë

Betadine 10%

Solucion betadinë për dezinfektimin e plagëve Flakon x 100 ml
219.00 L
Shtoje në shportë

Ialuset Plus Garza Impregnate

Garza me acid hialuronik dhe sulfadiazinë, me efekt antibakterial Kuti x 10 garza
1,872.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

PIC Stericompresse Soft – 7.5cm x 7.5cm

Garza sterile 3 12 copë
210.00 L510.00 L
Përzgjidhni mundësi
Vendmbajtëse

PIC Stericompresse Soft

Garza sterile me përmasa 10cm x 10cm 100 copë
250.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

PIC Rekosac Cottone Idrofilo – 50g

Pambuk hidrofil
140.00 L210.00 L
Përzgjidhni mundësi