info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Maca 500mg

Çmimi:1,650.00 L 1,485.00 L -10%

Suplement me ekstrakte të bimës maca Kuti x 100 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: 4495954
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës maca, i përshtatshëm për t’u përdorur si nga femrat, ashtu dhe nga meshkujt. Maca është një bimë që rritet në Ande dhe ka disa veti: -rrit energjinë; -suporton sistemin riprodhues të femrave dhe meshkujve; -rrit fertilitetin; -qetëson simptomat e menopauzës; -rrit dëshirën seksuale; -forcon sistemin imunitar. Nuk përmban: maja, derivate të grurit, sojë, mish, vezë. Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara. Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore. I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 1 deri në 3 kapsula në ditë.

Përbërësit

maca, Hypromellose (cellulose capsule) and Magnesium Stearate (vegetable source).