info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

bioderma

Showing all 11 results

Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50 +

Përkujdesje matifikuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment ngjyrues për lëkurë të ndjeshme, mikse dhe të yndyrshme
3,344.00 L3,679.20 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Bioderma Cicabio SPF 50+ Soin Reparateur Apaisant

Riparues dhe rigjenerues i lëkurës me mbrojtje të lartë ndaj diellit 30ml
3,373.00 L 2,698.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF 50+ Soin de Jour Eclaircissant

Përkujdesje hidratuese dhe trajtuese me efekt zbardhues, unifikues dhe faktor të lartë mbrojtës për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 40ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Hydrabio Eau de Soin Brume Hydratante SPF 30

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse nga rrezatimi i dëmshëm, në formë spraj. 50ml
3,240.00 L 2,916.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm MAX Aquafluide SPF 50 +

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. 40ml
3,143.00 L 2,514.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm MAX Aquafluide SPF 50 +

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment ngjyrues për lëkurë të ndjeshme
3,144.00 L 2,515.20 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm MAX Crème SPF 50+ Teinte Dorée

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment ngjyrues për lëkurë të ndjeshme 40ml
3,144.00 L 2,515.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm MAX Crème SPF 50 +

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë të ndjeshme 40ml
3,144.00 L 2,515.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm AR Crème Teintée SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. Formuluar për lëkura që kane tendencë të skuqen shpejt. 30ml
3,737.00 L 2,989.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Krem dielli kunder njollave
-20%

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF 50+

Xhel-krem antioksidues me faktor të lartë mbrojtës ndaj diellit, për lëkurë të ndjeshme, të dëmtuar dhe me tendencë hiperpigmentimi 40 ml
3,670.00 L 2,936.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioderma Photoderm AKN Mat Fluide Matifiant SPF30+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. Formuluar për lëkurë që ka tendencë të skuqet shpejt. 40ml
3,833.00 L 3,066.40 L -20%
Shtoje në shportë