info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 52 results

Ofertë!
-20%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
L4,400.00 L3,520.00 -20%
Shtoje në shportë

Colidep Junior Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
L1,300.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Diaseptyl spray

Spray antiseptik për lëkurë të dëmtuar 125 ml
L1,200.00 L960.00 -20%
Shtoje në shportë

Hipp Good Night Milk Baby biscuit with Apple

Pure me mollë, biskota dhe qumësht për fëmijë mbi 4 muaj 190 g
L250.00
Shtoje në shportë

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
L160.00
Shtoje në shportë

Imetec Intellisense Foot Warmers

Ngrohëse elektrike për këmbët Imetec
L7,150.00
Shtoje në shportë

Imetec Intellisense

Jastëk elektrik
L4,000.00
Shtoje në shportë

Imetec Neck and Shoulders Heating Pad

Jastëk elektrik
L8,250.00
Shtoje në shportë

Imetec Relax Renal Heating Pad

Jastëk elektrik
L7,130.00
Shtoje në shportë

Imetec Sand Heating Pad

Jastëk elektrik me rërë
L8,250.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Whitening beauty mask

Maskë me efekt zbardhues 50 ml
L7,000.00 L4,900.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
L3,649.95 L3,284.96 -10%
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
L330.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa të ndryshme 20 copë
L285.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti Rotondi

Ankerplast i rrumbullakët rezistent ndaj ujit 20 copë
L250.00
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatorio Impermeabile – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial rezistent ndaj ujit 5 copë
L240.00L660.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatotio Impermeabile

Ankerplast rezistent ndaj ujit me përmasa 10 cm x 25 cm 25 copë
L4,875.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-A-Rete Elastica Dita

Kit për mjekimin e gishtave
L200.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-A-Rete Elastica Testa e Coscia

Fasho elastike në formë rrjete për zonën e kokës dhe kofshëve
L300.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-A-Rete Ombelicale

Fasho elastike dhe garza për zonën e kërthizës 3 copë
L2,460.00
Shtoje në shportë

PIC Bend-a-rete Piedi e Braccia

Kit për mjekimin e plagëve në këmbë e krahë
L250.00
Shtoje në shportë

PIC Bende-A-Rete Elastica Gambe e Ginocchia

Kit për mjekimin e gjurit dhe këmbëve
L290.00
Shtoje në shportë

PIC Bende-A-Rete Elastica Torace e Addome

Kit për mjekimin e kraharorit dhe barkut
L360.00
Shtoje në shportë

Pic Calmor Wax Ear Plugs

Tapa për veshët me dyll natyral dhe veshje pambuku 12 copë
L1,170.00
Shtoje në shportë

PIC Cerotto Classic MIX

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
L225.00
Shtoje në shportë

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplastë me klorhexidine medium 20 copë
L180.00
Shtoje në shportë

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplast me përmasa 25mm x 72mm (Large) 10 copë
L130.00
Shtoje në shportë

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
L90.00L280.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
L230.00L360.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
L180.00
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 25mm x 72 mm (large) 10 copë
L145.00
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto in Striscia Ultra Delicato – i bardhë

Ankerplast me përmasa 8cm x 0.5m
L270.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Dress Fix – 7cm x 5m

Fasho pambuku
L55.00L150.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Family Cerotto Mix

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
L250.00
Shtoje në shportë

PIC Fast Ice

Akull i menjëhershëm 2 paketime me përmasa 13.5cm x 18cm
L1,020.00
Shtoje në shportë

PIC Flexa Elast Benda elastica – 7cm x 4.5m

Fasho llastiku
L80.00L180.00
Përzgjidhni mundësi

Pic Hot Water Bag

Borsë uji
L1,620.00
Shtoje në shportë

Pic Ice Bag

Borsë akulli praktike për terapi në të ftohtë
L1,130.00
Shtoje në shportë

PIC Ice Spray – 400ml

Spraj ftohës
L420.00L550.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Optisoft Comfort

Ankerplast për sytë me përmasa 95 x 65 cm 10 copë
L410.00
Shtoje në shportë

PIC Protective Chafing Plaster

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
L325.00
Shtoje në shportë

PIC Rekosac Cottone Idrofilo – 50g

Pambuk hidrofil
L140.00L210.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Self Fix – 8cm x 4m

Fasho llastiku me vetëngjitje
L195.00L330.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Sensitive Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast mëndafshi delikat me lëkurën
L110.00L400.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato

Ankerplast 25 cm x 10cm 25 copë
L1,875.00
Shtoje në shportë

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial 5 copë
L165.00L420.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Soft Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast delikat me lëkurën
L125.00L210.00
Përzgjidhni mundësi

PIC Stericompresse Soft

Garza sterile me përmasa 10cm x 10cm 100 copë
L250.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro