info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Paketime dhuratë

Showing 1–20 of 27 results

Nuxe Prodigieuse Florale et Soin Rituel

Set me produkte për trupin dhe fytyrën nga gama Florale
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Bionike Defense Skinergy Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës me veti anti-oksiduese dhe anti age
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Bionike So Pure Incanto Harmony Christmas box

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë vanilje dhe zambaku
5,150.00 L
Shtoje në shportë

Bionike So Pure Incanto Amore Christmas box

Set festiv për përkujdesjen e trupit me aromë bozhuresh dhe jasemini
5,150.00 L
Shtoje në shportë

Bionike Defense Hydractive Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës me veti hidratuese dhe antioksiduese
5,300.00 L
Shtoje në shportë

Bionike Defence Xage Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës me veti anti-age
5,800.00 L
Shtoje në shportë

Nuxe My Booster Pack Voyage

Set udhëtimi me produkte Prodigieuse Boost për fytyrën dhe sytë
9,800.00 L
Shtoje në shportë

Nuxe Moisture Me Pack Voyage

Set udhëtimi me produkte për buzët dhe fytyrën
4,300.00 L
Shtoje në shportë

Nuxe Pack Voyage Best Of Collection

Set udhëtimi me produkte për duart, buzët dhe fytyrën
6,900.00 L
Shtoje në shportë

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Creme Soyeuse + Very rose Eau Micellaire Apaisante 3 en 1

Set për përkujdesjen e fytyrës 40ml, 40ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant Duo Pack

Stik ushqyes për buzët 1+1 Falas
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Spray solaire SPF 50 + Apres-soleil free

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën + locion freskues pas diellit Falas 150 ml + 100 ml
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! nuxe sun set
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 + Spray Foundant SPF 50

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrën & spray mbrojtës ndaj diellit për trupin Ofertë speciale 50 ml + 150 ml
6,200.00 L 5,270.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage + Apres-soleil FREE

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë + Locion pas diellit FALAS 50 ml + 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Anti-Age Lifting Set

Krem anti-rrudhë rimodelues me efekt lifting për lëkurë normale dhe të thatë + Serum riparues anti-rrudhë DHURATË 50 ml + 10 ml
9,100.00 L 7,735.00 L -15%
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Cell Architect Mesoserum + Cell Architect Cream 50 ml FREE

Serum me veti anti-age dhe anti-rrudhë + Krem falas I përshtatshëm për moshë deri në 45 vjeç
12,740.00 L
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
11,180.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Anti-Pollution Set

Trajtim që mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues Set me cmim promocional
12,870.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! lift integral christmas set
-15%

Lierac Lift Integral Christmas Set

Set festiv: Krem anti-age me efekt lifting 50 ml + serum per syte korrigjues i rrudhave 15 ml DHURATË
9,100.00 L 7,735.00 L -15%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare