info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 97–113 of 113 results

Sale!
-20%

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50ml
L2,940.00 L2,352.00 -20%
Add to cart

Skincode Daily Defence & Recovery Veil SPF 30

Krem hidratues & mbrojtës ndaj diellit për të gjithë tipet e lëkurës 50 ml
L5,100.00
Add to cart
Sale!
-20%

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës 100 ml
L2,980.00 L2,384.00 -20%
Add to cart
Sale!
-10%

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30 50 ml
L12,600.00 L11,340.00 -10%
Add to cart

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up. 7.5g
L7,700.00
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children spf50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës 200 ml
L3,600.00 L2,880.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Anti-Ageing SPF 50+

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit 50ml
L3,400.00 L2,720.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Face Sun Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit, korrigjues I imperfeksioneve të lëkurës 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Face Emulsion BB SPF 50+

Emulsion me ngjyrë, që ofron mbrojtje nga rrezatimi diellor 50ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure 200ml
L3,100.00 L2,480.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50 300 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Protective Water SPF 30

Uje hidratues dhe mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për fytyrën dhe trupin 200ml
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Ujë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor dhe përshpejtues i nxirjes për fytyrën dhe trupin 200ml
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Tinted Anti Dark SpotsSPF 50

Krem me veprim të trefishtë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 50ml
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Vichy Ideal Soleil Velvety Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale në të thatë 50ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Add to cart