info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 49–96 of 100 results

Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi diellor, për lëkurë të ndjeshme, 250ml.
L3,500.00 L2,975.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Posthelios Antioxidant Hydra- Gel

Xhel hidratues për pas ekspozimit në diell 200ml
L2,850.00 L2,422.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid

Krem-pudër për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral

Pudër kompakte për lëkurë normale, mikse të yndyrshme SPF 25 9.5g
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Select options
Sale!
-20%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF30

Emulsion me ngjyrë me SPF30 për fytyrë dhe dekolte 40ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Emulsion me ngjyrë me SPF50+ për fytyrë dhe dekolte 40ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

Balsam riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 40 ml
L3,500.00 L2,800.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging

Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 150ml
L3,500.00 L2,800.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 150 ml
L3,500.00 L2,800.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 40ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime SPF 30 Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 40ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime SPF 30Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 150 ml
L3,500.00 L2,800.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age 150 ml
L4,000.00 L3,200.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age 40ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Add to cart

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml.
L2,500.00
Add to cart

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 100ml.
L2,800.00
Add to cart

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. Flakon-pompë. 200ml.
L3,500.00
Add to cart
Sale!
-15%

Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Shampo trupi dhe koke 200 ml
L2,260.00 L1,921.00 -15%
Add to cart

Rilastil After Sun Lotion

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell 200ml
L2,100.00
Add to cart

Rilastil Lotion to Intensify and Prolong Suntan

Locion, që ruan ngjyrën e lëkurës dhe e intensifikon atë 200 ml
L2,500.00
Add to cart

Rilastil MD AK Repair 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për zona specifike 50ml
L3,630.00
Add to cart

Rilastil MD SPF 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 100 75 ml
L3,600.00
Add to cart

Rilastil Sun Sistem Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor 50ml
L2,400.00
Add to cart

Rilastil Sun System Baby Spray SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për bebe SPF 50+ 200ml
L3,430.00
Add to cart

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,700.00
Add to cart

Rilastil Sun System Comfort Fluid SPF 30

Fluid mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,600.00
Add to cart
Sale!
-20%

Rilastil Sun System Mineral Fluid SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra mineralë për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,940.00 L2,352.00 -20%
Add to cart

Rilastil Sun System SPF 30 Light Emulsion

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,600.00
Add to cart

Rilastil Sun System SPF 50+ Stick

Stik mbrojtës ndaj diellit për zona specifike SPF 50+ 8.5 ml
L1,650.00
Add to cart

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
L2,770.00
Select options

Rilastil Sun System Ultra Light Gel-Cream SPF 50+

Xhel-krem me SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,940.00
Add to cart

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50ml
L2,940.00
Add to cart

Skincode Daily Defence & Recovery Veil spf30 50 ml

Krem hidratues & mbrojtës ndaj diellit për të gjithë tipet e lëkurës 50 ml
L5,100.00
Add to cart

Skincode Protection Face Lotion SPF50+

Locion për fytyrën, mbrotjës ndaj diellit, për të gjithë tipet e lëkurës 100 ml
L2,750.00
Add to cart

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30 50 ml
L12,600.00
Add to cart

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up. 7.5g
L7,700.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children spf50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës 200 ml
L3,600.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Anti-Ageing SPF 50+

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit 50ml
L3,400.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Face Sun Cream SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit, korrigjues I imperfeksioneve të lëkurës 50ml
L3,000.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Face Emulsion BB SPF 50+

Emulsion me ngjyrë, që ofron mbrojtje nga rrezatimi diellor 50ml
L2,900.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Fresh Hydrating Milk SPF 30

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup 300ml
L3,600.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure 200ml
L3,100.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50 300 ml
L3,600.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,900.00
Add to cart

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml
L2,900.00
Add to cart