info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE 2-IN-1 TRAVEL STERILISER

Çmimi:2,300.00 L

Sterilizues për biberonë i lehtë për tu transportuar me vete

Stock: Ka stok

SKU: TOTI080
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Mosha

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Sterilizuesi tommee tippee është sterilizuesi ideal kur ju udhëtoni pasi mund të transportohet shumë lehtë në çantën tuaj të bebit.
Mund të përdoret në mikrovalë ose dhe me ujë të ftohtë me solucion sterilizues.
Kutia përmban dhe një shishe tommee tippee 260 ml.
I lehtë dhe shumë i shpejtë në përdorim ideal dhe për vaktet tuaja gjatë natës.
Pa BPA

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping