[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

sterilizues

Showing all 12 results

Nuvita SteriEasy PRO Digital Steriliser

Sterilizues me avull
9,990.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Microwave Sterilizer 1085

Sterilizues praktik për mikrovalë
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Reer Vapostar Microwave Disinfection Unit

Sterilizues për mikrovalë
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Bottle Warmer And Sterilizer

Ngrohës dhe sterilizues për biberonë
10,530.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Sterilnatural 2 in 1

Sterilizues për bebe me 2 pjesë
16,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE MICRO-STEAM

Sterilizues për biberonë për mikrovalë
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE 2-IN-1 TRAVEL STERILISER

Sterilizues për biberonë i lehtë për tu transportuar me vete
2,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Super-Steam Advanced Electric Sterilizer

Sterilizues elektrik me avull
10,800.00 L 9,720.00 L -10%
Shtoje në shportë

Philips Avent Sterilise and Store

Sterilizues dhe ruajtës i ushqimit të bebes
12,870.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Microwave Steam Sterilizer

Sterilizues me avull për mikrovalë
6,000.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Scaldabiberon Digitale con Funzione Sterilizzatore

Ngrohës ushqimi dhe sterilizues për shishet e foshnjeve
6,990.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Mellyplus 2 Sterilizatore UV

Sterilizues i vogël dhe portabël për enët e ushqimit të bebeve, që funksionon me rreze UV
2,890.00 L
Shtoje në shportë