info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

aparat tensioni elektronik

Showing all 17 results

Omron HHP-CM01 AC Adapter for Blood Pressure Monitor

Adaptor për aparatet e tensionit të firmës Omron
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS4 Automatic Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik Omron RS4, për matjen e presionit të gjakut
9,750.00 L
Shtoje në shportë

Sendo Advance 3 HIRA Technology Electronic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik për matjen e presionit të gjakut
9,900.00 L
Shtoje në shportë

Pic MobileRapid Wrist Digital Wrist Blood Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Pic EasyRapid Automatic Digital Blood Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
6,700.00 L
Shtoje në shportë

iHealth View Smart Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
11,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Track Smart Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
7,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Clear Smart Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
13,500.00 L
Shtoje në shportë

Medel Connect Cardio MB10

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
17,250.00 L
Shtoje në shportë

PIC Cardio Simple Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
6,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC Smart Rapid Automatic Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
6,400.00 L
Shtoje në shportë

Omron MIT Elite Digital Automatic Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,350.00 L
Shtoje në shportë

Omron RS2 Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi, për matjen e presionit të gjakut.
8,190.00 L
Shtoje në shportë

Omron M7 Intelli IT

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
12,350.00 L
Shtoje në shportë

Omron M3 Upper Arm Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
8,800.00 L
Shtoje në shportë

Omron M6 Comfort

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
10,400.00 L
Shtoje në shportë

Omron M3 Comfort

Aparat elektronik krahu, për matjen e presionit të gjakut.
9,100.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso