info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

iHealth Lite Wireless Body Analysis Scale

Çmimi:7,950.00 L

Peshore elektronike për të gjithë familjen

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Peshore elektronike e përshtatshme për të gjitha ambjentet.
E thjeshtë në përdorim.
Me një dizajn modern dhe minimalist njëkohësisht, peshorja iHealth është peshorja e duhur për të gjithë familjen.

Mund të përdoret dhe të ruajë matjet për 20 persona.
Pesha maksimale që mund të tregojë është 400 pound.
Krahas peshës tregon dhe BMI-në tuaj (indeksi i masës trupore).

Peshorja ju jep mundësinë që nëpërmjet aplikacionit MyVitals të kaloni të gjitha të dhënat në smartphone-in tuaj.

Brenda në paketim do të gjeni:
-peshoren elektronike;
-4 bateri;
-1 manual përdorimi;
-1 guidë të shpejtë në lidhje me përdorimin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping