info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing 1–20 of 42 results

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Fluid

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës 50 ml
9,170.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Cream

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës
12,140.00 L12,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Serum

Serum që pakëson dukshëm rrudhat, përmirëson cilësinë e lëkurës dhe i jep asaj pamje më rinore 30 ml
9,170.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Flash Nude Fluid

Fondotintë fluide jo komedogjenike, e pranishme në 3 nuanca 30 ml
6,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Filorga Oxygen-Peel Lotion

Locion me veprim peeling për një lëkurë të re, me shkëlqim dhe pa rrudha 150 ml
4,920.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Restorative Anti-ageing Cream

Krem me veti rigjeneruese dhe anti-rrudhë 50 ml
14,330.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Intensive

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30 ml
14,330.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Essence

Locion riparues dhe anti-rrudhë 150 ml
10,070.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Eyes & Lips

Krem anti-rrudhë për zonën rreth buzëve dhe syve 15 ml
13,160.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCTF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream

Kremi i duhur për rigjenerim të lëkurës dhe pamje rinore 50 ml
12,140.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Night Mask

Maskë natë shumë-funksionale për një pamje rinore në zgjim 50 ml
7,230.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Eye Cream

Krem multi-funksional për zonën rreth syve 15 ml
11,620.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Mask

Maskë e formuluar specifikisht për t'i ofruar shkëlqim lëkurës tuaj 75 ml
4,130.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Essence Supreme Multi-correction Lotion

Locion hidratues dhe korrigjues 150 ml
5,424.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Eyes

Trajtim specifik për zonën delikate rreth syve 15 ml
3,875.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Time-Filler Mask

Maskë me veprim të thellë anti-rrudhë 14 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Hydra-Filler Mask

Maska e duhur për një hidratim të thellë të lëkurës 14 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Cream

Krem që hidraton, zbut dhe uniformizon lëkurën tuaj 50 ml
6,590.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Hydra-Hyal Concentrate

Serum me acid hialuronik 30 ml
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Lift-Mask

Maskë me veti anti-rrudhë 14 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping