info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 3 – Anti-age & mbrojtje

Çmimi:14,400.00 L 9,600.00 L -33%

Set për mbrojtje nga dielli & anti-age

Informacion shtesë

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Polysianes Huile seche au Monoï SPF 30

Action

,

Brand

Formulation

Skin Type

Spf

Suitable For

, ,

Specific For

Polysianes Sublimating After-sun cream

Action

,

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Set me çmim promocional. Kurse edhe më shumë & përfito!

Produktet e domosdoshme të pushimeve për mbrojtje & veprim anti-age.

Seti përmban:

 1. Lierac Sunissime fluid mbrojtës anti-age SPF 50 për fytyrën – 40 ml
 2. Lierac Sunissime  SPF 15 spray mbrojtës & anti-age për trupin – 150 ml
 3. Polysianes Vaj i thatë sublimues anti-age për fytyrën, trupin & flokët – 50 ml
 4. Polysianes Krem sublimues pas diellit për fytyrën & trupin -200 ml
 • Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

  Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age
  40ml

  Stock: Ka stok

 • Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

  Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age
  150 ml

  Stock: Ka stok

 • Polysianes Huile seche au Monoï SPF 30

  Vaj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 me veti anti-age
  125 ml

  Stock: Ka stok

 • Polysianes Sublimating After-sun cream

  Krem trupi hidratues dhe rigjenerues per aplikim pas ekspozimit në diell
  200 ml

  Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping