info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 2 – Mbrojtje për të gjithë familjen

Çmimi:10,520.00 L 6,500.00 L -38%

Produktet e pushimeve për të gjithë familjen

Informacion shtesë

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Avene Spray Enfants SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

Spf

Action

,

Specific For

,

Vichy Eau Thermale

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Set me çmim promocional.

Produktet e domosdoshme të pushimeve

Seti përmban:

 1. Rilastil Water Touch fluid dielli për fytyrën – 50 ml
 2. Rilastil spray mbrojtës për trupin – 200 ml
 3. Avene Spray SPF 50+ për fëmijë – 200 ml
 4. Vichy ujë termal për të rritur dhe fëmijë – 150 ml
 5. Rilastil After Sun spray – 200 ml DHURATË
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping