info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Franch Çaj Boronicë e zezë

Çmimi:250.00 L

Çaj 20 bustina x 2.75 gr

Stock: S’ka stok

SKU: FRA05

Informacion shtesë

Brand

Pershkrimi

Çaj bimor i aromatizuar me shije boronice në formë bustinash 55g.

Perdorimi

Hidh një filtër çaji në 2 dL ujë të vluar. Lëre të qëndrojë për 5-8 minuta më pas hiqe. Shto sheqer sipas dëshirës.

Perberesit

Hibiscus, mollë, trëndafil i egër, shkopinj kanellë, aromatizues boronice 4,6%, boronicë 0.6%, shtog.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping