info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinergetic C+ Masque Instant Detox

Çmimi:3,540.00 L 3,186.00 L -10%

Maskë pastruese dhe detoksifikuese me vitaminë C.
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

, , ,

Specific For

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Maska Vinergetic C+ Instant Detox pastron lëkurën nga të gjitha papastërtitë , eliminon dukshëm sebumin e tepërt dhe zvogëlon dukshëm poret.
Lëkura është e freskët, e pastër dhe me shkëlqim.

Formula:
Argjila rozë: E përbërë nga kaolinë dhe bentonit, argjila rozë përthith sebumin në lëkurë dhe i jep asaj pamje matifikuese.
Kafeinë: E nxjerrë nga një përzierje e llojeve Arabica dhe Robusta, ajo ka veti antioksiduese, anti-skuqje dhe aktivizon mikroqarkullimin për një efekt detoksifikues.
Marku i rrushit: Marku i rrushit është një koprodukt  që merret pas shtypjes së rrushit.

 • Pa PEG, pa silikone
 • Pa aroma
 • Vegane
 • Rezultate të dukshme
 • 100%* efekt detoks
Përdorimi

Aplikoni një shtresë të hollë të Maskës Detox Instant në lëkurë të pastër dy herë në javë. Lëreni për 5 deri në 10 minuta më pas shpëlajeni.

Këshilla nga Vinoterapistët :
Prisni 5 minuta dhe shikoni veten në pasqyrë: mund të shihni që poret tuaja shfaqen nën shtresën e argjilës ndërsa ajo thahet.

Përbërësit

aqua/water/eau, kaolin, bentonite, glycerin, acacia senegal gum, xanthan gum, benzyl alcohol, alcohol, sodium dehydroacetate, ci 77491 (iron oxides), citrus aurantium bergamia (bergamot) fruit oil, vitis vinifera (grape) fruit extract, limonene, lavandula angustifolia (lavender) oil, linalool, sodium citrate, citric acid, dehydroacetic acid, coffea arabica (coffee) seed extract, coffea robusta seed extract, carbomer, cupressus sempervirens oil, salvia sclarea (clary) oil, ci 77499 (iron oxides), commiphora myrrha oil, santalum album (sandalwood) oil, anthemis nobilis flower oil, papain, petroselinum crispum (parsley) seed oil, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, sodium benzoate, lactic acid, algin, potassium sorbate.(152/068)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping