[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

oriz

Showing all 16 results

Ofertë!
-5%

Hipp Organic Rice with Carrots and Veal

Pure me oriz, karrota dhe mish viçi për foshnje mbi 4 muaj 190 g
270.00 L 256.50 L -5%
Shtoje në shportë

Humana Muhalebi me oriz 4 m+

Muhalebi me oriz dhe qumësht për foshnje mbi 4 muajshe 200 g
560.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Muhalebi me oriz, misër dhe tapioca

Muhalebi me 3 drithëra për foshnje mbi 4 muajsh Kuti x 230 g
540.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Krem Orizi

Krem orizi për foshnje mbi 4 muaj Kuti x 230 g
540.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Oriz

Oriz Plasmon për foshnje mbi 4 muajsh Kuti x 340 g
270.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Oat Organic 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz dhe tërshërë 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Corn Tapioca 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz, misër dhe tapioka 6m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Crunchy Snack Rice & Lentils

Patatina me oriz e thjerrëza 25 g
200.00 L 190.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Sin Gluten mi 1-a Papilla 4m+

muhalebi me oriz dhe misër për fëmijët mbi 4 muaj 300 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-5%

Hipp Fine Vegetables and Rice with Veal

Pure me perime, oriz dhe mish viçi për fëmijë mbi 8 muaj 125 g
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Mixed Vegetables with Rice 8m+ Demeter

Pure me perime dhe oriz për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Broccoli with Rice 4m+

Pure me oriz dhe brokoli për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Pumpkin with Rice 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe oriz për fëmijë mbi 4 muaj. 190 g.
300.00 L 285.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic 3-Grain Porridge 6m+

Pure Organike me 3 drithëra për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Spelt Porridge 6m+ Demeter

Pure organike me miell integral për fëmijë mbi 6 muajsh. 250 g.
700.00 L 665.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Organic Rice Porridge from 6m

Pure organike me oriz për fëmijë nga 6 muaj. 250g.
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë